Як повідомляє
РЕДПОСТ, за інформацією Кабміну, у межах програми українці вже використали понад 12 млрд грн допомоги.
-
Найбільше коштами користуються для оплати комунальних послуг — 79,8%.
-
Також виплати спрямовували на купівлю продуктів в супермаркетах — 5,5% та
-
придбання ліків — 6,2%.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав,що матусі Харкова отримають грошову допомогу.