Під Харковом відкрили підземну школу

Капітальне будівництво у передмісті Харкова розпочали восени 2024 року.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Дергачівській громаді збудували першу підземну школу.
 
Підземна школа налічує 20 кабінетів і розрахована на навчання 400 дітей в одну зміну. 
 
У закладі облаштували
  • медичні та методичні приміщення,
  • кімнату адміністратора,
  • буфет-їдальню,
  • зони для зберігання продуктів і води,
  • роздягальні,
  • санвузли – у тому числі для осіб з інвалідністю.
Площа об’єкта – близько 1,5 тисячі квадратних метрів.
Загалом у приміщенні одночасно можуть перебувати до 1500 осіб.
 
Підземну школу укомплектували всім необхідним: від меблів і побутової техніки до аптечок та господарського інвентаря. У будівництві брали участь партнери Харківщини - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та благодійна організація «Helvetas Swiss Intercooperation в Україні».
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Для закладу за співфінансування з місцевого бюджету придбали два шкільні автобуси, адаптовані для маломобільних груп населення, навчальне обладнання та комп’ютерну техніку.
 
В регіоні вже завершили будівництво 17 підземних шкіл, що дасть змогу додатково охопити офлайн-освітою близько 20 тисяч учнів. 
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Шевченківському районі Харкова відкрили ще одну метрошколу.
 

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости