Комунальники Харкова працюють у посиленому режим

Фахівці Харкова створюють комфорт та безпеку руху містянам.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Немишлянському районі комунальні служби працюють у посиленому режимі, щоб забезпечити безпеку руху пішоходів і транспорту.
 
 
Філії комунальних підприємств проводять посипку протиожеледними матеріалами та регулярно прибирають слизькі й небезпечні ділянки. Особливу увагу приділяють місцям із найбільшим пішохідним навантаженням.
 
Нагадаємо, ранше РЕДПОСТ писав, що за три дні вивезено майже чотири тисячі кубометрів льоду та снігу.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости