Як повідомляє
РЕДПОСТ, у Немишлянському районі комунальні служби працюють у посиленому режимі, щоб забезпечити безпеку руху пішоходів і транспорту.
Філії комунальних підприємств проводять посипку протиожеледними матеріалами та регулярно прибирають слизькі й небезпечні ділянки. Особливу увагу приділяють місцям із найбільшим пішохідним навантаженням.
Нагадаємо, ранше
РЕДПОСТ писав, що за три дні
вивезено майже чотири тисячі кубометрів льоду та снігу.