Як повідомляє
РЕДПОСТ, протягом тривалого часу до поліції неодноразово надходили повідомлення про конфлікти в одному з будинків Київського району Харкова. Нетверезй чоловік систематично вчиняв щодо своєї 54-річної матері домашнє насильство психологічного, економічного, а інколи й фізичного характеру.
Упродовж року правоохоронці
-
склали щодо 30-річного порушника три адміністративні протоколи за ст. 173-2 КУпАП.
-
неодноразово виносили термінові заборонні приписи
-
проводили профілактичну роботу.
Однак застосовані заходи не дали належного результату - чоловік не зупинявся.
У зв’язку з цим поліцейські відкрили кримінальне провадження за ст. 126-1 (домашнє насильство) КК України. Чоловіку оголошено про підозру у скоєнні злочину. Насильнику світить до двох років за гратами.