Харківський автомобилист ігнорував 10-річну заборону на водіння

Залишиться без прав та без волі харківський порушник.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, у Немишлянському районі Харкова 37-річний водій, мабуть,  вирішив, що рішення суду — це лише рекомендація. 
 
Чоловіка зупинили нетверезим за кермом. Оскільки це був далеко не перший випадок, суд виніс суворий вердикт: 51 тисяча гривень штрафу та заборона сідати за кермо на найближчі 10 років.
 
Алое чоловік вирішив
 
  • не платити штраф і
  • продовжити користуватися автівкою, ігноруючи законні обмеження.
 
Правоохоронці зупинили порушника. Цього разу просто протоколом за ст. 130 КУпАП справа не обмежилася.
 
Слідчі кваліфікували дії харків’янина як умисне невиконання судового рішення й йому тепер, окрім величезного штрафу, загрожує до трьох років за гратами.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости