22.06.2026 08:05
Дороги та транспорт
«Обстрілювали депо, потяги дуже постраждали. Це стратегічний транспорт, його треба спускати під землю. Ми зараз працюємо над проєктом будівництва підземного електродепо і вже домовилися з ЄІБ і ЄБРР щодо фінансування цього проєкту», - зазначив мер.
«Фактично сьогодні у нас будівельний бум критичної інфраструктури. Ми дуже багато зробили і робитимемо й далі. Плануємо тільки нарощувати ці темпи», - наголосив мер.