У Харкові ввели аварійні графіки відключень

Через складну ситуацію в енергомережі Харкова та області застосовано графіки аварійних та погодинних відключень електроенергії.
У Харкові ввели аварійні графіки відключень

У Харкові та Харківській області запроваджено графіки аварійних відключень для стабілізації роботи енергомережі. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».

Одночасно продовжують діяти погодинні графіки відключень.

Місцева влада нагадує споживачам, що через ворожі обстріли енергетичної інфраструктури ситуація залишається складною. Жителям радять з розумінням ставитися до тимчасових обмежень електропостачання та дотримуватися заходів безпеки.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що за вказівкою НЕК «Укренерго» у понеділок, 9 лютого, з 00:00 до 24:00 в регіоні діятимуть графіки погодинних відключень.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме