23.06.2026 11:43
Надзвичайні події
.jpg)
У Шевченківському районі міста зафіксовано падіння ворожого безпілотного літального апарата «Молнія». Про це міський голова Ігор Терехов написав у своєму телеграм-каналі, передає РЕДПОСТ.
На щастя, дрон не вибухнув і не спричинив жодних пошкоджень або постраждалих.
О 12.10 мыський голова написав про ще одно влучання: «Зафіксовано іще одне влучання БПЛА «молнія» у Шевченківському районі. Наслідки уточнюються».
Правоохоронні та відповідні служби контролюють ситуацію, а місцевих жителів закликають дотримуватися правил безпеки та уважно слідкувати за офіційними повідомленнями.