Як повідомляє
РЕДПОСТ, 19 листопада 2025 року, депутати міськради ухвалила рішення про спрямування додаткових 10 млн грн на потреби українських захисників за рахунок перерозподілу раніше затверджених призначень.
Загалом з початку повномасштабного вторгнення росіян міська рада передала на потреби Сил оборони України понад 1,8 млрд грн, у тому числі десятки одиниць спеціальної техніки.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що низку харківських театрів звільнили від оплати комунальних послуг.