Відповідне
рішення ухвалили сьогодні, 19 листопада, на позачерговій сесії міськради, передає
РЕДПОСТ.
На цей період припиняється стягнення плати за послуги, які надаються комунальними підприємствами Харківської міської ради. Йдеться про тепло- та водопостачання, водовідведення та вивезення сміття.
Так, пільги отримали Харківська обласна філармонія, Харківський академічний театр музичної комедії, Харківський державний академічний український драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка, Харківський академічний драматичний театр ім. Г. Ф. Квітки-Основ’яненка та Харківський державний академічний театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва.