Як повідомляє
РЕДПОСТ, протягом тижня бригади комунального підприємства
-
відремонтували 100 домофонів,
-
відновили роботу 50 приладів обліку електроенергії
-
встановили 15 нових.
-
виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, ремонту систем автоматичного керування освітленням у під'їздах тощо.
Крім того, підприємство продовжує контролювати виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами. Загалом за тиждень було опрацьовано понад 7,1 тис. звернень від харків’ян.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що «Харківжитлобуд»
відновив пошкоджені обстрілами будинки.