Як повідомляє
РЕДПОСТ, народний обранець Володимир Крейденко розповів, що у парламенті
хочуть ввести систему штрафних балів для водіїв. За їхнє накопичення будуть забирати посвідчення.
Раніше були пропозиції про позбавлення прав при наборі 12 балів або 8 балів для новачків, але вони не були ухвалені. .
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що у парламенті планують
підвищіти штрафи та зробити більш жорсткими норми швидкості руху.