У Харкові за тиждень народилося 66 дітей

З 18 по 24 вересня в місті з’явилися на світ 37 хлопчиків та 29 дівчаток.

66 дітей народилося у Харкові за тиждень

У Харкові з 18 по 24 вересня народилося 66 дітей. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я міськради, передає РЕДПОСТ.

Серед новонароджених — 37 хлопчиків та 29 дівчаток.

Загалом від початку повномасштабної війни в місті з’явилося на світ 9363 дитини.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині в авто медиків народилася дитина.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме