Так, за минулий тиждень вони прибрали близько 9 га центральних алей, прилеглих доріжок, під’їзних шляхів і тротуарів, а також скосили понад 4 га трави та вивезли близько 100 куб. м сміття.
Крім того, триває облаштування газонів і квітників, підрізання кущів, видалення аварійних гілок дерев, сухостою та розчищення територій від порослі й чагарників.