07.11.2025 18:05
Медицина

Як повідомляє РЕДПОСТ, лікар Тарас Жиравецький зазначив що симптом номер 1 нового штаму COVID-19 є висока температура. Також
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області спостерігається зростання захворюваності коронавірусною хворобою.