Як повідомляє
РЕДПОСТ, на майдані Конституції директор Департаменту з питань ветеранської політики Нікіта Стєрін від імені міського голови Ігоря Терехова привітав представників ветеранських і громадських організацій. Він вручив їм почесні відзнаки міської ради.