Як повідомляє
РЕДПОСТ, будівництво підземної школи стало можливим завдяки поєднанню коштів міського бюджету та державної субвенції. Новий простір вражає своєю потужністю:
-
21 навчальний кабінет облаштовано за сучасними стандартами.
-
1813 учнів зможуть здобувати знання у змішаному форматі.
Простір розрахований не лише на уроки, а й на підготовку майбутніх першокласників, роботу з дошкільнятами, профорієнтацію старшокласників та підготовку 10-класників до НМТ.
Мер Харкова Ігор Терехов наголосив, що місто не зупиняється на досягнутому. Наразі комбінованим форматом навчання охоплено близько 40% харківських школярів, тому робота над новими безпечними зонами триває безперервно.
До початку нового навчального року в місті планують відкрити:
-
Ще одну підземну школу.
-
Додатковий простір із класами в метрошколі.
-
Одне протирадіаційне укриття.
«Ми безперервно працюємо над збільшенням кількості таких локацій», - зазначив Ігор Терехов.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов перевірив будівництво підземних шкіл у Немишлянськом та Слобідському районах міста..