21.06.2026 19:09
Надзвичайні події

«Ми зараз на стадії завершення будівельних робіт у підземній школі в Слобідському районі. Розраховую, що десь за тиждень-півтора ми вже відкриємо її для учнів. Бо сьогодні є надзвичайно великий попит на безпечне навчання: вже формуються черги, батьки постійно звертаються», — наголосив міський голова.
«Сподіваємося, що наступного навчального року, з першого вересня, діти вже сядуть там за парти. Ми будемо робити все якнайшвидше, щоб школярі мали змогу навчатися в безпеці», — зауважив Ігор Терехов.