У Харкові відкрилася виставка "Коло символів" (фото)

У Художній галереї ім. Генріха Семирадського відкрилася виставка Дениса Кочанова "Коло символів".
Харків, виставка
Фото: Василь Голосний / РЕДПОСТ

Картини, представлені на виставці, створені під час повномасштабної війни і мають багато символів, які стосуються, зокрема, подій у Харкові.
 
Наприклад, художник пояснює, картину "Nata Ужик та Вій" було написано після відвідування вулиці Наталії Ужвій на Північній Салтівці, де дуже багато зруйнованих будинків, ніби гоголівський Вій підняв свої вії і натворив лиха.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Виставку можна відвідати за адресою: 
Площа Свободи,6 (північний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна), час роботи - з вівторка по суботу, з 12:00 до 18:00. 
 
Виставка експонуватиметься до 21 травня.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Фотогалерея
Материалы по теме