
Фото: Василь Голосний /
РЕДПОСТ
У концерті взяли участь театр народної музики "Обереги", зразковий ансамбль танцю "Джерельце" та інструментальне тріо "ЦимБанДо".
Проект створений за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та організований Департаментом культури Харківської міської ради.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram