
Фото: Василь Голосний /
РЕДПОСТ
Посеред платформи станції "Університет" з'явилися ялинка та годинник, біля яких охоче фотографуються місцяни та гості Харкова.
А на станції метро "Історичний музей" розмістили будиночок Святого Миколая. Вже зараз у поштову скриньку "Пошти Святого Миколая", розташовану поруч, можна покласти листа з бажаннями.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram