У заході взяли участь міський голова Ігор Терехов, представники обласної влади, керівники правоохоронних органів, родини загиблих та мешканці міста, повідомляє
РЕДПОСТ.
Присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання та поклали іграшки до пам'ятника дітям, які загинули внаслідок агресії рф, який знаходиться в саду ім. Шевченка, поруч з Палацом дитячої та юнацької творчості.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram