
Фото: Василь Голосний /
РЕДПОСТ
13 листопада на станції Харківського метрополітену "Історичний музей" пройшов виступ військового оркестру 5-ї Слобожанської бригади "Скіф" Національної гвардії України.
Проєкт "Разом до Перемоги" створений за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та організований Департаментом культури Харківської міської ради.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram