У харківському метро грав військовий оркестр (фото)

У рамках проєкту "Разом до Перемоги" у харківському метро відбувся виступ військового оркестру 5-ї Слобожанської бригади "Скіф" Національної гвардії України.
Харків, метро, концерт
Фото: Василь Голосний / РЕДПОСТ

13 листопада на станції Харківського метрополітену "Історичний музей" пройшов виступ військового оркестру 5-ї Слобожанської бригади "Скіф" Національної гвардії України.
 
Проєкт "Разом до Перемоги" створений за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та організований Департаментом культури Харківської міської ради.


Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Фотогалерея
Материалы по теме