Як повідомляє
РЕДПОСТ, ввечері 7 серпня 2026 року в селі Мурафа, між жінкою, 54-річним зловмисником та іншими присутніми біля магазину виникла словесна суперечка, яка швидко переросла у бійку. Під час конфлікту порушник почав завдавати ударів іншим учасникам сутички.
Один із присутніх чоловіків спробував втрутитися та зробити зауваження, аби припинити сутичку, однак це лише розлютило зловмисника. Він дістав ніж та продовжив напад.
Унаслідок хуліганських дій декілька осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Усім постраждалим на місці та в лікарні надали необхідну медичну допомогу.
Богодухівські правоохоронці затримали 54-річного нападника, повідомили чоловіку про підозру у хуліганстві із застосуванням зброї. Йому загрожуе від 3 до 7 років за гратами.