Комунальники Харкова ліквідували наслідки обстрілів та аварій

За тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» опрацювали понад 90 звернень щодо несправності домофонів.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також комунальники відремонтували близько 70 приладів обліку електроенергії, відновили системи автоматичного доступу до укриттів на 24 об’єктах, а на шести - змонтували нові.
 
Фахівці виконали низку заявок щодо усунення наслідків обстрілів, відновлення послуг телебачення й інтернету тощо.
 
Паралельно підприємство продовжує вести облік діяльності всіх комунальних служб міста - за тиждень було зафіксовано понад 11 тис. звернень щодо поточних ремонтів.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Салтівському районі впорядковують двори та зелені зони.
 
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме