Працівники районної Філії ''Благоустрій'' КП ''Шляхрембуд''
забезпечують належний санітарний стан дворів, дитячих майданчиків та місць загального користування, проводять очищення урн, доглядають за зеленими насадженнями та квітниками, передає
РЕДПОСТ.
За тиждень фахівці виконали санітарну обрізку 1,3 тис. кущів. Загальна площа покосу трави склала 80 га. Також у Салтівському районі комунальники пофарбували близько 600 елементів благоустрою.