На Харківщині тривають заходи в рамках цільової профілактичної операції «Мігрант», виявили двох неврегульованих мігрантів, які незаконно перебували на території України.
Наразі обох іноземців поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні. Надалі щодо них буде проведено процедуру примусового видворення за межі України відповідно до вимог чинного законодавства.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що правоохоронці викрили
випадок порушення міграційного законодавства та ухвалили рішення про примусове видворення громадянина Азербайджану.