Станом на сьогодні роботи виконано у понад 4,3 тис. будинків, що складає понад 56% від запланованої кількості.
Паралельно фахівці опрацьовують звернення харків’ян. Так, за тиждень надійшло більше 1,4 тис. заявок на ремонт ліфтового обладнання та внутрішньобудинкових електромереж.
За цей період комунальники відреагували на 243 випадки застрягання пасажирів у кабінах, які здебільшого виникали через аварійні відключення світла. Також вони відремонтували 11 ліфтів і п’ять систем диспетчеризації у будинках.
Загалом у будинках комунальної форми власності зараз працює понад 6,6 тис. ліфтів, на ремонт зупинено 21 підйомник.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові представили концепції
відновлення пошкоджених будинків.