17.06.2026 12:09
ЖКГ

Харківська міська філія «Газмережі» повідомила про проведення робіт на системі газопостачання у Київському районі міста, передає РЕДПОСТ.
З 24 по 25 червня 2026 року буде тимчасово припинено подачу газу до низки будинків на Північній Салтівці.
Без газопостачання залишаться споживачі за адресами: вул. Ужвій Наталії, 64 та вул. Леся Сердюка, 50 і 54.
Мешканців просять завчасно перекрити крани перед газовими приладами та дотримуватися правил безпеки.
Після завершення робіт подачу газу відновлять за умови доступу фахівців до всіх помешкань для перевірки внутрішньобудинкових систем.