Протягом тижня на Харківщині сапери ДСНС знищили 397 ворожих боєприпасів.
Від початку повномасштабного вторгнення росії на Харківщині сапери знищили вже 144120 одиниці вибухонебезпечних предметів.
«Мінна загроза на Харківщині досі залишається надзвичайно високою! Кожен день сапери ДСНС з ризиком для життя борються за те, щоб кожен метр української землі став безпечним для людей», - кажуть рятувальники.