П’ятеро постраждалих, пошкоджені будинки, школа та «швидка»: що пережила Харківщина за добу

Під ударами російських військ протягом доби опинилися 11 населених пунктів Харківської області. Пошкоджено житлові будинки, навчальний заклад, електромережі та автомобіль екстреної медичної допомоги.
П’ятеро постраждалих, пошкоджені будинки, школа та «швидка»: що пережила Харківщина за добу

Протягом минулої доби російські війська атакували 11 населених пунктів Харківської області. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ХОВА.

Внаслідок обстрілів та інших інцидентів постраждали п’ятеро людей:

  • між селами Білий Колодязь та Новоолександрівка Вовчанської громади поранення отримав 64-річний чоловік;
  • у селі Глушківка Курилівської громади постраждав 18-річний чоловік;
  • у селищі Шевченкове дві жінки віком 67 та 46 років зазнали гострої реакції на стрес;
  • ще один випадок стався у селі Байрак Балаклійської громади, де внаслідок вибуху невідомого пристрою постраждав 42-річний чоловік.

Для атак на Харківщину ворог застосував три керовані авіабомби, три безпілотники типу «Герань-2», шість дронів «Молнія», три FPV-дрони та ще 11 безпілотників невстановленого типу.

У Богодухівському районі пошкоджено навчальний заклад і двоквартирний будинок у селищі Золочів, три приватні будинки та електромережі у селі Писарівка, три приватні будинки у селі Одноробівка, багатоквартирний будинок і два приватні будинки у селі Клинова-Новоселівка, а також приватний будинок у селі Братениця.

У Куп’янському районі пошкоджено автомобіль екстреної медичної допомоги у селі Підсереднє, електромережі у селищі Приколотне та господарчі споруди у селищі Шевченкове.

У Харківському районі зазнав пошкоджень приватний будинок у селі Безруки, а в Чугуївському районі – приватний будинок у селі Новий Бурлук.

За добу транзитний евакуаційний пункт у Лозовій прийняв 305 людей. Від початку його роботи там зареєстровано вже 40 800 евакуйованих.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що впродовж 17 червня Золочівська громада Харківщини зазнала кількох атак російських безпілотників і FPV-дронів. Пошкоджено приватні будинки, господарчі споруди, енергомережі та будівлю навчального закладу.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме