У Харківській області розшукали підлітка, який пішов гуляти і не повернувся

17-річний хлопець 31 травня близько 18:00 пішов гуляти та не повернувся.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Поліцейські встановили, що підліток перебував у знайомих на території Богодухівського району. Жодних протиправних дій стосовно нього вчинено не було. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує.
 
Наразі з неповнолітнім працюють відповідні служби, які з’ясовують усі обставини його зникнення.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області підліток керував авто.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме