Озеленювачі прибрали тюльпани, що відцвіли, їхні цибулини відвезли на зберігання.
Натомість клумби Каскаду прикрасили пишні голівки тагетисів-чорнобривців.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що метрополітен
продовжує роботи з утримання станцій та прилеглих територій.