Спочатку об’єкт атакували безпілотниками. Приблизно за годину росіяни завдали повторного удару ракетами.
«Це свідома тактика терору. Так росіяни намагаються завдати максимальної шкоди не лише інфраструктурі, а й людям, які рятують, ремонтують і відновлюють. Саме така тактика спричинила трагічні наслідки в ніч на 5 травня, коли загинули наші колеги та рятувальники ДСНС», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що з початку доби 2 червня Харків
атакували 20 дронів-камікадзе та 2 балістичні ракети. Внаслідок обстрілів постраждала 21 людина.