Зниклого в Харкові хлопчика знайшли у сусіда

29 травня до правоохоронців надійшло повідомлення про зникнення 7-річного хлопчика.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Дитина самостійно залишила приміщення громадської приймальні Шевченківського району та пішла у невідомому напрямку.
 
На пошуки зниклого негайно був орієнтований особовий склад підрозділу. Правоохоронці оперативно провели необхідні розшукові заходи та встановили місцезнаходження дитини.
 
Як з’ясувалося, поки мати перебувала на прийомі у спеціаліста, хлопчик вийшов із приміщення та пішов. Згодом його знайшли у сусіда за місцем проживання.
 
На щастя, жодних подій кримінального характеру з дитиною не сталося.
 
Поліцейські провели з хлопчиком та його матір’ю профілактичну бесіду щодо безпечної поведінки та недопущення подібних випадків у майбутньому.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині підлітки підірвалися на невідомому предметі.
 
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме