28.05.2026 21:59
Концерти, фестивалі

Як повідомляє РЕДПОСТ, напередодні у Харкові відбувся гала-концерт шкіл естетичного виховання під назвою «Симфонія нашого міста: Мрій! Вір! Твори! Лети!».
У заході взяли участь 115 учнів та 30 викладачів міських шкіл естетичного виховання.
Для глядачів підготували концертну програму за участю солістів, ансамблів, оркестрів та хореографічних колективів. Під час виступів прозвучали різноманітні музичні твори та були представлені танцювальні номери.
Учасників концерту відзначили почесними грамотами Департаменту культури за активну участь у культурному житті Харкова в умовах воєнного стану.