
СКП «Харківзеленбуд» розпочало дезінсекційні заходи у парках і зонах відпочинку Харкова у зв’язку зі зростанням популяції іксодових кліщів. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Як повідомили у підприємстві, роботи проводитимуться поетапно в різних зелених локаціях міста. Уже завтра спеціалісти планують провести обробку в Саржиному Яру.
Дезінсекція здійснюватиметься рано-вранці із застосуванням спеціальних препаратів, які є безпечними для людей і домашніх тварин після висихання та дотримання встановлених рекомендацій.
Міські служби закликають мешканців тимчасово утриматися від відвідування оброблюваних зон у період проведення робіт.