15.06.2026 22:00
Надзвичайні події
.png)
Як повідомляє РЕДПОСТ, в харківському зоопарку бегемотиха Степанида офіційно відкрила літній сезон.
Вона повернулася до своєї літньої резиденції, де проводить більше часу на свіжому повітрі. Тварина купається у басейні, гріється на сонці та із задоволенням ласує свіжою зеленню.
Працівники зоопарку відзначають, що з настанням тепла Степанида стає більш активною та охоче насолоджується літніми умовами утримання.
Раніше РЕДПОСТ писав, що синоптики попереджають про погіршення погодних умов у Харкові та області.