На станції «Наукова» відновили скління вхідних павільйонів до підземних переходів

Комунальники відновили скління вхідних павільйонів до підземних пішохідних переходів, пошкоджених внаслідок ворожого обстрілу 16 травня.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Фахівці КП «Харківський метрополітен» спільно з працівниками інших комунальних підприємств у день пошкодження виконали основний комплекс робіт з демонтажу ушкоджених елементів вхідних павільйонів до підземних переходів.
 
 
Після цього працівники підприємства встановили майже 60 одиниць нового скла на трьох павільйонах.
 
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
 
Тэги:  метро, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме