На Харківщині під час виконання службових обов’язків бригада енергетиків потрапила під обстріл ворожого БПЛА. Внаслідок атаки двоє працівників зазнали поранень.
Постраждалих доставили до лікарні, де медики надали всю необхідну допомогу.
Також внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській та Харківській областях тимчасово залишаються без електропостачання.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворожих ударів
зазнали місто Харків і 10 населених пунктів Харківської області.