Про це
повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Харківській області Світлана Подсоха, передає
РЕДПОСТ.
За січень-квітень 2026 року суб’єкти господарювання Харківської області, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 2 309,2 млн гривень єдиного податку.
За її словами, надходження зросли на 10,7% або на 224,1 млн грн у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Планові показники виконано на 109,7%, а до бюджетів громад додатково надійшло 205,1 млн гривень.
Світлана Подсоха наголосила, що єдиний податок залишається одним із ключових джерел наповнення місцевих бюджетів Харківщини, формуючи 24,4% загальних надходжень за звітний період.