Як повідомляє
РЕДПОСТ, наші захисники продовжують давати гідну відсіч ворогу на північних та східних рубежах Харківської області.
-
На Південно-Слобожанському напрямку ворог тричі намагався покращити своє положення в районах Приліпки та Графського. Одна з цих атак триває.
-
На Куп’янському напрямку ворог здійснив дві штурмові дії в бік Петропавлівки.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у бригаді «Скіф» провели тижневі збори для новопризначених офіцерів.