Як повідомляє
РЕДПОСТ, 15 травня 2026 року пройшов черговий етап звільнення наших героїв. Додому повернулися 205 українців, які пройшли через надважкі випробування у російському полоні.
Цей обмін дозволив визволити представників різних родів військ та служб, які стояли на захисті нашої держави:
-
Воїни Збройних Сил України;
-
Бійці Національної гвардії;
-
Прикордонники Державної прикордонної служби.
Серед звільнених сьогодні — 9 захисників із нашої області:
-
Двоє харків’ян;
-
Жителі міст Лозова та Зміїв;
-
Представники Куп’янського, Богодухівського, Чугуївського та Ізюмського районів.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що новий законопроєкт зобов'яже українців проходити місячні військові збори щороку.