Під час проведення ветеринарних процедур собака вкусив господаря. Впродовж наступних днів хвора тварина контактувала і з іншими членами родини, а 13 травня - померла. Лабораторні дослідження підтвердили діагноз «сказ». Усім, хто контактував із собакою, надається необхідна медична допомога.
У зв’язку з цим, на території Київського району введені карантинні обмеження та затверджений план заходів для ліквідації осередку сказу.
Нагадаємо, сказ - це небезпечна інфекційна хвороба, що уражає тварин і людей. Найефективнішим способом профілактики є вакцинація, яка проводиться безкоштовно. Щоб зробити щеплення, необхідно звернутися до будь-якої державної дільничної лікарні ветеринарної медицини:
-
№1 - вул. Золочівська, 8-б;
-
№2 - вул. Миколи Кравченка, 19;
-
№3 - вул. Брюссельська, 1;
-
№4 - вул. Максима Рильського, 1.