У Харкові ліквідували понад 50 аварій на мережах освітлення

За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули більше 50 аварійних ситуацій на мережах зовнішнього освітлення.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також комунальники замінили дев’ять опор, 20 світильників та понад 120 ламп. Ще близько 220 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1,1 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що після ранкової атаки в Харкові обстежують пошкоджені будинки та приймають заяви на компенсації.
 
Тэги:  жкг, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме