Про це
повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко, передає
РЕДПОСТ.
«Наразі фахівці Дергачівського РЕМ АТ «Харківобленерго» відновлюють пошкоджену мережу. За попередньою інформацією, електрика має повернутись до домівок людей до кінця доби, якщо не буде повторних «прильотів», - сказав Вячеслав Задоренко.
Окрім цього, зранку росіяни також обстріляли кілька будинків у Козачій Лопані, на місці влучань сталися загоряння. Станом на зараз інформація про постраждалих не надходила. Тип зброї, з якої завдавалися удари, встановлюється.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що протягом доби підрозділи ДСНС
ліквідовували наслідки російських атак у Харкові та Куп’янському районі.