23.06.2026 10:10
ЖКГ
12 травня 2026 року у Салтівському та Слобідському районах Харкова проведуть роботи на системі газопостачання. Через це частина споживачів тимчасово залишиться без газу. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську філію «Газмережі».
Газопостачання буде припинене за адресами:
Мешканців просять бути уважними та перекрити крани перед газовими приладами.
Після завершення робіт підключення будинків до газопостачання проводитиметься після перевірки внутрішньобудинкових систем і надання доступу до всіх помешкань.