Як повідомляє
РЕДПОСТ, протягом дня загарбники продовжували активні штурмові дії на Харківщині. Основний тиск противник зосередив на Південно-Слобожанському напрямку.
-
На Південно-Слобожанському напрямку противник сім разів штурмував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Приліпка, Лиман, Стариця та у бік Ізбицького, Тернової й Чайківки. Два боєзіткнення тривають.
-
На Куп’янському напрямку сьогодні ворог наступальних дій не проводив.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що Сили оборони відбивають атаки окупантів на Північі та Куп’янщині.