Як повідомляє
РЕДПОСТ, зведена піротехнічна команда Харківської області інтенсивно очищає території регіону від вибухонебезпечних предметів, залишених окупантами. У період з 30 квітня по 6 травня 2026 року включно було досягнуто значних результатів.
-
Обстежено понад 452 га. території
-
Виявлено та знищено: 1558 вибухонебезпечних предметів.
Протягом тижня піротехнічні підрозділи обстежили:
-
Сільгоспугіддя: понад 292 га.
-
Лісові угіддя: понад 9 га.
-
Газопроводи: майже 2,5 км.
-
Лінії електропередач (ЛЕП): понад 2 км.
Також було розміновано:
-
15 важливих об’єктів інфраструктури.
-
11 приватних домоволодінь.
Відновлення комунікацій:
-
робота саперів дозволила енергетикам повторно підключити до електромережі 29 027 абонентів.
Упродовж лише одного дня піротехніки розмінували:
-
Території: понад 31 га.
-
Сільгоспугіддя: майже 6 га.
-
ЛЕП: більш як 200 метрів.
-
Газопроводів: понад 100 метрів.
-
Лісових угідь: майже 2 га.
-
Також обстежили два домоволодіння.
-
Загалом за добу виявлено та знешкоджено 348 вибухонебезпечних предметів.