Як повідомляє
РЕДПОСТ, Харківська область
продовжує жити в режимі постійних тривог та ворожих атак дронами.
Під час удару по Харкову 6 травня 2026 року поранення отримали 4 людини. Наразі їхній стан оцінюється як середньої тяжкості, лікарі надають усю необхідну допомогу.
У медичних закладах залишаються 16 людей, які постраждали під час ворожого удару по Мерефі. Потерпілі перебувають під наглядом фахівців у стані середньої тяжкості.
Ворог не припиняє системно атакувати АЗС. Вже напрацьовані конкретні пропозиції щодо додаткового фізичного захисту таких об'єктів.
Реалізуються системні рішення для безпеки залізничного сполучення. З міркувань безпеки деталі цих заходів не розголошуються, проте робота триває без зупинок.
Попри постійну загрозу з неба, місто та область впроваджують нові методи захисту логістики та енергооб'єктів.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав та наводив кадри гаражного кооперативу Харкова, в який
влучив дрон.